Медведєв заявив, що членство Грузії чи України в НАТО створить напругу

Середа, 7 серпня 2013, 08:25

Росія, "м'яко кажучи", не вітає членство Грузії або України в НАТО.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв в інтерв'ю грузинській телекомпанії "Руставі-2", повідомляє УНІАН.

"Якщо Грузія або якась інша країна – неважливо, Україна, якась ще країна – стає членом відповідного військово-політичного альянсу, ми цей факт не можемо ігнорувати", - сказав він.

"Я поясню, чому вважаю, що це і для Грузії погано. Ви майже нічого не набуваєте, тому що в сучасному світі військові конфлікти неприпустимі", - заявив Медведєв.

За його словами, "цей приклад показує, що розрахунок деяких грузинських політиків на те, що в подібні ситуації НАТО не дасть втрутитися, ще щось станеться, провалився, бо під загрозу були поставлені інші, набагато серйозніші цінності".

"Так от, і в цьому випадку це нічого не додасть Грузії як суверенній державі, яка добре розвивається, але водночас створить довгострокове, довготривале джерело напруженості між нашими країнами", - заявив російський прем'єр-міністр.

"І не через конфлікт 2008 року, який був між вашою країною і цими маленькими народами, а з інших причин – вже з міркувань оборонних, тому що ви станете учасником великого військово-політичного альянсу, який (ще раз повторюю, це не ми придумали, це до нас все зробили) є в цьому сенсі так званим вірогідним супротивником при виникненні певних ситуацій", - пояснив він. powered by lun.ua