"Сбербанк Росии" пророкує Україні валютну кризу

22 перегляди
40
Середа, 4 вересня 2013, 21:33

"Сбербанк России" стверджує, що ймовірність виникнення валютної кризи в Україні протягом року становить 82%.

Про це йдеться огляді Центру макроекономічних досліджень банку (ЦМД), який стосується України, Білорусі та Казахстану.

"Національні Банки України та Казахстану сильно обмежують коливання курсу національної валюти до долара США...", - сказано в огляді.

"За підсумками червня 2013 року, найбільша ймовірність валютної кризи протягом наступних 12 місяців відмічається в Україні - 82%. Далі - валютний ринок Білорусі - 59%", - йдеться в документі.

Для Казахстану, згідно з інформацією, в червні 2013 року ймовірність валютної кризи протягом наступних 12 місяців виявилася на рівні 12%.

"Збільшення ймовірності валютної кризи в Україні пов'язане з погіршенням динаміки умов торгівлі з вересня 2011 року", - сказано в огляді.

За прогнозами "Сбербанку", середньорічний курс гривні в 2013 році складе 8,18 грн. за долар, у 2014-ому - 8,59 грн.

"Виходячи з макроекономічних прогнозів ЦМД розвитку економіки країн СНД у 2013-2014 рр.., ми очікуємо збільшення ймовірності валютної кризи в Україні та Білорусі. Найбільше зростання ймовірності, за нашими оцінками, станеться в Україні, в результаті чого індикатор впритул наблизиться до 100% в протягом 2015 року", - йдеться в документі.

Українська правда

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.75.98.---akadem..
volume: в нім. та англ виданнях у певних розділах можна було ще 2 роки тому прочитати про завдання рос банків в україні, що їх поставив Путін , а саме зробити за 5 років рос капітал головним кредитним ресурсом для бізнесу в україні. тільки наші змі не писали про це більш детально. видно такі приорітети. Звичайно при небажаному для москви повороті подій - будуть мутити воду. Рос банки це питання нац безпеки і треба таких "друзів" гнати у шию всімадостумними способами.
IP: 95.134.25.---Анатолий+..
Интересно, а что вещал этот сбербанк России перед полномасштабным дефолтом РФ в 1998 г.? Не иначе как в той песенке: "Всё хАрашо, прекрасная маркиза, всё хАрашо, всё хАрашо...." А тут, вдруг, его понесло на пророчества по странам, в отношении которых имеет место неприкрытое давление со стороны РФ. Беларуси, где "бацька" заартачился и повелел арестовать олигарха из "Уралкалия". Да и вообще, что-то стал сильно своевольничать. Казахстана, в котором уже на уровне парламента рассматривается вопрос о выходе из "Мутного союза". И, естественно, Украины, со всей совокупностью проблем во взаимоотношениях с ней. Так что подобные прогнозы следует рассматривать не с экономической, а исключительно с политической точки зрения.
IP: 77.120.47.---RostykS..
Нагадаю, що наші діди-прадіди вміли з такими "доброзичливцями" поводитись - "Свій до свого по своє" ! і сбербанкам - гаплик....
IP: 194.28.103.---epsomfish..
clim-:....всосали с хером отца... Ну теперь понятно каким образом ты был вскормлен! Ну после такого раннего детства, воспитание и образование ты очевидно получил соответствующее. Бедненький... А я то думаю, откуда такие как ты и тебе подобные берутся?
IP: 93.75.96.---siro_manec..
ну він там може щось пророкувати, але поки що міцно сидить в Україні... Я не чув про те, що вони закривають свої відділення. Взагалі держава неправильно зробила, що пустила в країну чужі банківські установи. У разі чого - і кінців не знайдуть, і грошей.
Усі коментарі