Янукович пообіцяв "регіоналам" захист бізнесу в обмін на євровибір

32 перегляди
Четвер, 5 вересня 2013, 11:34

Президент Віктор Янукович на нараді фракції Партії регіонів умовляв депутатів підтримати євроінтеграційні законопроекти, обіцяючи захистити їхній бізнес від зайвої уваги перевіряючих органів.

Про це в четвер пише Forbes.ua.

4 вересня Янукович особисто спробував відновити серед регіоналів "трудову" дисципліну.

Протягом майже двох годин президент розповідав депутатам про переваги євроінтеграції.

"Щоб задобрити регіоналів, він пообіцяв захистити їхній бізнес від зайвої уваги перевіряючих органів, і доручив уряду розробити заходи для захисту інтересів вітчизняних виробників", - пише видання.

"Президент детально розповів, навіщо потрібно взяти кожен із понад 20 євроінтеграційних законів. Крім того, він порадив нам детально ознайомитися з текстом проекту договору про асоціацію", - розповіла заступник глави фракції Партії регіонів Олена Бондаренко.

Після цього Янукович перейшов до персонального спілкування з регіоналами. Приміром, він поцікавився, які побоювання з приводу угоди про асоціацію з ЄС є у власника компанії "Мотор Січ" В'ячеслава Богуслаєва, одного з головних опонентів євроінтеграції серед депутатів.

Богуслаєв відповів, що продукція його підприємства може стати неконкурентною. У відповідь Янукович зажадав, щоб перший віце-прем'єр Сергій Арбузов і інші члени Кабміну спільно з депутатами підготували комплекс заходів для захисту інтересів українських підприємців, після того як внутрішній ринок відкриється для європейських товарів.

За словами регіонала Володимира Олійника, якого цитує видання, після цього "відразу кілька його колег-мажоритарників поскаржилися президентові на нескінченні перевірки їх підприємств податковою та силовими відомствами".

Янукович запропонував депутатам створити робочу групу по захисту малого і середнього бізнесу.

Після чого тут же склав її список, до якого увійшли: Борис Колесніков, Сергій Тігіпко, В'ячеслав Богуслаєв, Валентин Нечипоренко та ін.. Вони безпосередньо будуть взаємодіяти з Арбузовим, щоб огороджувати підприємців від силовиків.

"Ми підготуємо зміни до законів, щоб позбавити бізнес від усіляких перевірок і скоротити їх кількість до мінімуму", - поділився планами Колесніков.

За словами Олійника, у кінці засідання Янукович запропонував встати з місця тим депутатам, які виступають проти євроінтеграції. Всі регіонали залишилися на своїх місцях.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua