Людина радника Кернеса виграла тендер на понад 1,5 мільйони

Середа, 9 жовтня 2013, 08:52

Департамент житлового господарства Харківської міськради за результатами тендеру уклав договір з ТОВ "РСП" з придбання солі для посипання прибудинкових територій комунальної власності на суму 1,64 млн грн.

Про це повідомляється в "Віснику державних закупівель", пишуть Наші гроші.

Згідно з техдокументацією, придбано сіль третього помолу у 50-кілограмових мішках по 750,50 грн./т. У вартість контракту також включена вартість доставки.

Фірму "РСП" заснували Геннадій Святенко і Олександр Бейніш, зареєстрований як мешканець Берліну.

До 2011 р. Бейніш мав спільний бізнес із радником мера Харкова Володимиром Чумаковим, депутатом міськради (Партія регіонів) і керівником Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради. Разом вони входили до складу співзасновників ТОВ "Харків Екоресурс".

Останніми роками ця фірма постійно виграє тендери на вивезення сміття у місті і вже отримала підрядів на 21,92 млн грн.

Окрім того Бейніш є співвласником ще двох фірм, котрі також регулярно отримують підряди на послуги з утримання міста. Так, усі тендери на санітарне оброблення будинків останні п’ять років виграє або ТОВ "Чистий дім плюс", або ТОВ "Чистий дім".

Окрім того щороку одна з цих двох фірм виграє тендер на відловлювання безпритульних собак у Харкові. Разом за вказаний період ці дві компанії отримали підрядів на 23,34 млн грн.

Конкурентом Бейніша на торгах був підприємець Сергій Захарченко. Різниця пропозицій склала 2,7%.

ТОВ "РСП" з 2011 року виграла 2,82 млн грн.