Застряглим на кордоні з РФ водіям обіцяють воду і туалети

П'ятниця, 1 листопада 2013, 11:35

Біля трьох пунктів пропуску на кордоні України і РФ у Ростовській області оформлення на в'їзд все ще очікують близько 400 вантажівок.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За даними Південного митного управління, на стороні України перед пунктом пропуску "Новошахтинськ" Ростовської митниці стоять 122 автомобіля, ще 199 знаходяться перед пунктом пропуску "Весело-Вознесенка".

62 вантажівки не рухаються перед пунктом пропуску "Матвєєв курган" Таганрозької митниці.

За минулу добу на цих пунктах оформлено на в'їзд до Росії 155 автомобілів.

У прес-службі Донецької ОДА заявили, що керівництву Амвросіївської та Новоазовської райдержадміністрацій доручено забезпечити питною водою всіх, хто простоює в черзі на кордоні.

"Для зручності людей будуть встановлені біотуалети", - зазначив в.о. голови Донецької ОДА Сергій Дергунов.

Крім того на пунктах пропуску чергують бригади "швидкої допомоги", які в разі необхідності готові надати медичну допомогу водіям автомобілів і супроводжуючим особам.

За даними адміністрації, станом на вечір 31 жовтня на міжнародних пунктах пропуску "Успенка" і "Новоазовськ" в очікуванні своєї черги з оформлення вантажу російськими митниками простоювали відповідно 32 і 68 автомобілів.

"З боку українських митних органів оформлення вантажів відбувається в звичайному режимі", - запевнили в ОДА.

На думку Дергунова, ситуація, пов'язана з чергами вантажівок на українсько-російському кордоні, буде вирішена найближчими днями.

Як відомо, затори з'явилися через нові заходів щодо забезпечення транзиту, введених на Півдні Росії з 28 жовтня.

Багато перевізників виявилися не готові до нововведень, незважаючи на те, що були заздалегідь попереджені.

Тепер митники в якості єдиного способу забезпечення дотримання митного транзиту приймають поруку, грошову заставу, банківську гарантію, заставу майна і попереднє декларування.powered by lun.ua