"Регіони" сподіваються, що четвер "зіпсують" КПУ і "Свобода" - ЗМІ

6 переглядів
Середа, 6 листопада 2013, 08:54

У Партії регіонів сподіваються, що у четвер до голосування законопроектів щодо можливості лікування засуджених за кордоном справа не дійде.

Про це в середу пише "Комерсант-Україна".

За словами співрозмовника видання із Партії регіонів, у четвер до розгляду законопроекту Анжеліки Лабунської, який підтримала місія Пета Кокса та Олександра Кваснєвського, Рада не дійде.

"Четвер - це 7 листопада, чергова річниця Жовтневої революції. "Свобода", за нашою інформацією, гарантовано зчепиться з комуністами, і Володимир Рибак закриє засідання! Ситуація стала загострюватися вже на початку тижня - саме тому Олег Тягнибок зажадав прийняти законопроект про заборону Компартії", - підкреслило джерело.

Депутати від "Свободи" і Компартії запевняють, що "не піддадуться на провокації опонентів".

"Ми не будемо зривати розгляд законопроекту по Юлії Тимошенко!", - вевнено заявив заступник глави фракції "Свобода" Андрій Мохник.

Його соратник Ігор Мірошниченко додав, що 7 листопада в сесійній залі вдасться уникнути протистояння, проте більшою мірою це залежить від КПУ.

"Червоному прапору не місце у Верховній раді! Але давайте краще запитаємо у комуністів, що вони там вже запланували", - запропонував Мірошниченко і тут же зупинив представницю Компартії Оксану Калетник, що йшла по коридору.

"Оксана, а що там ваші неадекватні комуністи планують на четвер?", - поцікавився він у Калетник, запевнивши, що "мова йде не про неї".

"Ми сподіваємося, що ніяких провокацій не буде, і що ви будете вести себе пристойно", - зніяковіло відповіла вона.

У свою чергу глава фракції Компартії Петро Симоненко заявив, що його колеги "у сесійній залі в четвер планують працювати".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua