Комітет порадив доопрацювати всі закони щодо лікування ув'язнених

Середа, 6 листопада 2013, 18:47

Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення і правоохоронної діяльності вирішив відправити на доопрацювання всі 4 законопроекти, що стосуються лікування за кордоном екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Як повідомляє кореспондент "Української правди", окрім того, ухвалено рішення рекомнедувати Раді створити робочу групу, яка буде доопрацьовувати вказані законопроекти. Очолить її Геннадій Васильєв.

"Давайте створимо робочу групу. Без камер, бо з камерами ми дуже емоційно виступаємо… Всі проекти рекомендуємо відправити на доопрацювання", - зазначив Олійник під час обговорення.

За рішенням більшості членів комітету, яку представляють провладні депутати, робоча група складатиметься з членів комітету і як базові розглядатиме всі чотири проекти. Більшість відмовилась взяти за основу проект Лабунської, як того просив Яценюк.

На засіданні комітету були присутні кілька представників посольств. Коли одна з представниць почула пропозицію Олійника, вона вимовила: "Oh my God!".

Перед голосуванням щодо спільного проекту лідерів опозиції про амністію Яценюк заявив, що вони знімають свій законопроект на користь проекту Анжеліки Лабунської.

Почувши пропозицію, депутати від більшості все одно вирішили направити проект про амністію на доопрацювання.

Під час обговорення проекту Лабунської, автор, представляючи свій проект, наголосила, що рішення по Тимошенко є політичним, а не юридичним, тому вона не може відповідати на юридичні запитання.

"Ви кажете, що вам те не так, і те не так (у проектах щодо лікування Тимошенко). Чому ж ви тоді не внесли своє бачення вирішення проблеми. Немає на сьогодні юридичного вирішення проблеми", - зазначила вона.

"До саміту залишилось мало часу, і якщо ви не підтримаєте такий шлях, тоді вам треба визнати, що ми не готові до європейських цінностей", - звернулася Лабунська до провладних членів комітету.

Крім того, вона додала, що для України є дуже важливим підписання угоди і тому, що Україні потрібні зовнішні запозичання через поганий стан економіки.

У свою чергу "регіонал" Володимир Олійник зауважив, що Лабунська пропонує відправляти за кордон у випадку, якщо протягом  365 днів людина , перебуваючи у лікарні не виліковується.

"Чи можна враховувати, що якщо людина відмовляється здавати аналізи, проходити процедури. Людина не йде на співпрацю з органами… тоді і нежить буде невиліковним", - зазначив Олійник.

"Лікарі Шаріте лікують Тимошенко1,5 роки і теж безрезультатно", - зазначив він.

Українська правдаpowered by lun.ua