Азаров вже натякає, що євромайдан завалить гривню

Неділя, 1 грудня 2013, 10:11

Дестабілізація політичної ситуації в країні вплине на економічні показники, в тому числі і на валютний курс.

Про це прем'єр Микола Азаров сказав в інтерв'ю ТСН.

"Якщо б учасників Євромайдану хвилював курс гривні, вони б продовжували навчання, роботу, а не виходили на Майдан. Будь-яка дестабілізація політичної ситуації впливає, насамперед, на наші економічні показники, в тому числі і на валютний курс", - заявив він.

"Втрата курсової стійкості, валютної стабільності - не тільки підвищення витрат наших виробників, але і підвищення витрат бюджету: нам більше треба буде платити за зовнішніми зобов'язаннями", - уточнив прем’єр.

Азаров також зазначив, що "наші люди стануть біднішими, тому що в абсолютному вираженні, якщо співвідносити їх доходи до долара, то природно зміна курсу призведе до реальної втрати купівельної спроможності".

"А ми зараз не можемо допустити, тому що основа розвитку України і підтримання стабільності в Україні - розвиток внутрішнього ринку. Якби нам не було складно, наш товарообіг зріс на 12% за 10 місяців. Це означає, що наші люди на ці 12% стали купувати більше товарів, продуктів харчування. Ось основа для стабільності. Ми не впали", - запевнив він.

powered by lun.ua