ЗМІ: До КМДА підбираються "тітушки", які заважають журналістам

Четвер, 5 грудня 2013, 14:03

До будівлі мерії Києва, де в четвер пристави зачитали рішення Шевченківського райсуду столиці про заборону блокування адміністративних будівель, підійшли кілька десятків молодих людей у спортивних костюмах.

Про це повідомляє "ВВС Україна", передає Інтерфакс-Україна .

"У будівлі вже зібралися кілька сотень демонстрантів, а також багато журналістів і десятки молодих людей у спортивних костюмах, які, за словами нашого кореспондента , намагаються перешкоджати працювати журналістам" , - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, близько полудня в четвер державні судові виконавці зайшли в будівлю Київської мерії, де оголосили рішення Шевченківського райсуду Києва про заборону блокування адміністративних будівель.

Як передає в четвер кореспондент "Інтерфакс- Україна" , держвиконавці пройшли в колонний зал, де озвучили рішення. Присутні в залі мітингувальники висловили своє несхвалення гучними криками "Ганьба".

У тексті постанови судові пристави звертаються до присутніх про необхідність негайно розблокувати роботу Київської міськдержадміністрації.

Крім того, в тексті постанови згадуються прізвища трьох депутатів Верховної Ради Валерій Карпунцов ("УДАР" ), Павло Петренко " Батьківщина") , Олег Махніцький ( "Свобода") , які заявили, що проводять в будівлі мерії зустрічі з киянами.

Присутні в будівлі люди вигукували у слід судовим приставам , що вони не блокують будівлю, а перебувають тут абсолютно правомірно.powered by lun.ua