Корчинському через 4 дні таки пред'явили підозру і оголосили у розшук

Четвер, 5 грудня 2013, 17:20

Лідеру партії "Братство" Дмитру Корчинському, через 4 дні, пред'явлено підозру за статтею щодо організації масових заворушень на вул. Банковій 1 грудня.

Про це заявив заступник прокурора Києва Сергій Софієв, якого цитує "Інтерфакс-Україна".

"Він перебуває у розшуку", - уточнив представник прокуратури.

"Вже винесена підозра про те, що він також причетний до цих подій. Вживаються заходи для його затримання та проведення слідчих дій", - сказав Софієв.

Відповідаючи на питання про те, за якою статтею йому пред'явлена підозра, заступник прокурора сказав, що за ст. 294 КК - про організацію масових заворушень.

"Ми подали пакет документів, щоб суд дав згоду на його затримання і арешт", - сказав він.

Відповідаючи на уточнююче питання, чи є Корчинський організатором, заступник прокурора сказав: "Ми це не виключаємо".

Раніше заступник начальника Головного слідчого управління МВС Олег Татаров заявив, що правоохоронці не володіють інформацією про місце знаходження Корчинського.

"Слідство цією інформацією не володіє", - сказав він.

1 грудня біля адміністрації президента на вулиці Банковій у Києві сталися сутички між співробітниками спецпідрозділу "Беркут" і мирними громадянами.

Опозиціонери та очевидці стверджують, що сутички були спровоковані. Міліція одразу заявила, що на місці подій був Корчинський.

Попри заяви про причетність до провокацій на вулиці Банковій організації "Братство" на чолі з Дмитром Корчинським, його прізвища немає у списку підозрюваних в організації безпорядків.

У четвер з'явилася інформація, що Корчинський нібито виїхав до Росії. Однак він спростував цю інформацію.

Корчинському через 4 дні таки пред'явили підозру і оголосили у розшук