На Євромайдані збирається "Марш мільйонів"

Неділя, 8 грудня 2013, 10:45

На Майдані Незалежності в Києві збираються учасники Народного віче, яке розпочнеться сьогодні о 12.00.

Наразі кількість людей на Майдані Незалежності – кілька тисяч, більшість - біля сцени. Там відбувся молебень за українську націю та державу, повідомляє УНІАН.

За даними УП, у метрополітені помічено великі скупчення активістів з національною символікою, які також прямують до центральної частини міста.  На вулицях Інститутській, Лютеранській, Шовковичній також багато активістів.

Фото Михайлини Скорик
Всі фото Михайлини Скорик

Біля проходу на вул.Банкову до адміністрації президента біля металевої огорожі - невелика кількість мітінгувальників з прапорами України та ВО "Батьківщина".

Також були помічена група активістів, яка намагалася передати "Беркуту", який охороноє під'їзд до АП, квіти, але спецпризначенці їх не взяли. Дівчата у вінках, з віниками, квітами та флагами України та ЄС рушили далі на Майдан.

 

Люди на Хрещатику також прикрашають себе українським прапором чи стрічкою з символікою Євросоюзу та України. 

Як відомо, опозиційні політичні сили і громадські активісти закликали громадян прийти о 12:00 на майдан Незалежності, щоб висловити незгоду з діями влади.

 

Лідери опозиції окреслили декілька вимог протестувальників до влади: покарання винних у побитті учасників Євромайдану 30 листопада та 1 грудня, відставка уряду та дострокові парламентські і президентські вибори, а також кримінальна справа проти міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка і звільнення усіх політичних в'язнів.

Українська правда powered by lun.ua