Канал Росія-1 далі фальсифікує: Кривавий розгін був після провокацій на Банковій

Понеділок, 9 грудня 2013, 06:09

Російський телеканал "Росія 1" у програмі "Вєсті нєдели" з Дмітрієм Кісєльовим свідомо фальсифікує хронологію подій в Україні.

Так, він показав сюжет про останні події в Україні, в якому сутички під Адміністрацією президента поставили перед розгоном Євромайдану

"Спочатку міліцію жорстко провокували, калічили і душили газом (відеоряд сутичок біля АП 1 грудня - ред.), а потім лідери протестів закликали на Майдан бідних студентів і цинічно залишили їх там без будь-якого захисту, як жертву передбаченою політтехнологією (кадри з розгону Євромайдану 30 листопада- ред.). За сценарієм потрібна кров", - розповів Кісєльов, слова якого наводить Тиждень.

Він наголосив, що "передісторії крові, яка пролилась, на світових екранах немає".

"Добре зрежисовано, а якщо так, насмілюся припустити, що на світових екранах - спільна постановка з Заходом. У кіно це зветься копродукція….Не важливо, що сталося, важливо, як показати. Ну і ось показують кров на Майдані без передісторії, а потім самі ж на цю картинку і посилаються", - додав Кисельов.

Крім того, у своєму сюжеті Кисельова показане відео, зроблене з будівлі Адміністрації президента.

 

При цьому не відомо, яким чином оператор телеканалу Росія-1 зміг потрапити у будівлю адміністрації президента, та ще і крізь численні кордони Беркуту та міліції.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування