В центрі Києва побили нардепа та адвоката зі Свободи

П'ятниця, 3 січня 2014, 16:41

У Свободі побідомили про напад на нардепа Андрія Іллєнка.

Про це йдеться в заяві, надісланій прес-службою політсили.

"3 січня 2014 року на порозі ТВМ4 Шевченківського РВ УМВС у м.Києві десяток невідомих скоїли цинічний напад на народного депутата України від ВО "Свобода" Андрія Іллєнка та адвоката-свободівця Сидора Кізіна", - йдеться в повідомленні.

Постраждалих направили в райвідділ, де вони давали покази. Туди прибула бригада швидкої допомоги.

Повідомлялось, що у Іллєнка підозрювали перелом щелепи та струс мозку, у Кізіна було розсічене обличчя. В райвідділок міліції також прибули народні депутати України Юрій Сиротюк та Руслан Кошулинський.

 Андрій Іллєнко, фото з його Facebook
Сергій Кізін, фото з Facebook Іллєнка 

Напад на свободівців стався після того, як вони вийшли із Шевченківського райвідідлку міліції, де Іллєнка допитували з приводу подій 1 січня. Кізін був там присутній як його адвокат.

"Зауважимо, що про час початку та завершення допиту було відомо лише слідчому. Тож є достатні підстави вважати, що саме міліція повідомила бандитам, коли свободівці будуть виходити із райвідідлку", - заявили в Свободі

"ВО "Свобода" трактує цей напад як зроблений в особливо цинічній формі замах на життя державного діяча. Це заздалегідь спланована акція, коли бандити і міліція діють як одна коаліція", - йдеться в заяві.

"На виході з Шевченківського РУВС на Прорізній на мене та адвоката Сидіра Кізіна було вчинено напад. Били професійно", - написав у Facebook сам Іллєнко.

"Іллєнка та Кізіна били близько десяти невідомих. Від ймовірної смерті їх врятували випадкові перехожі. Зараз хлопців забрала швидка", - розповів Олександр Аронець у своєму Facebook.

"Сидору Кізіну в 17-й лікарні у відділенні політравми зашили рвану рану правоі щоки (5см). Андрію Іллєнку діагностують струс мозку, численні забої", - повідомив пізніше у Twitter лідер Свободи Олег Тягнибок.

Під відділком кілька сотень євромайданівців зібралися, щоб підтримати постраждалих.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...