Тимошенко попросила помолитись на Різдво та повірити у власні сили

Понеділок, 6 січня 2014, 18:43

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко закликала українців, які зберуться за різдвяним столом чи на майданах, помолитись за Україну та повірити у власні сили та єдність.

Про це йдеться у привітанні Тимошенко з Різдвом Христовим, повідомляє прес-служба екс-прем'єра.

"Свято Різдва символізує народження усього красивого, доброго, світлого та людяного. У ці дні в кожного з нас з'являються нові надії, нові плани на майбутнє. Наша віра в те, що господь веде всіх, хто намагається жити за його законом, зміцнюється", - зазначила Тимошенко.

"Вірю, що господь благословить Україну і кожен з нас відчує та зрозуміє, які шляхи є вірними, які вчинки - гарними, а які рішення - справедливими. Різдво Христове завжди дарує нам впевненість в тому, що добро обов'язково переможе зло", - зазначила екс-прем'єр.

"Хочу, щоб зібравшись за різдвяним столом чи на майданах зі своїми рідними та близькими ви помолились за Україну, побажали один одному всього найкращого і повірили у власні сили та єдність. Знаю, що ми можемо бути сильнішими, наполегливішими у боротьбі за своє життя, життя рідних та близьких, усієї країни", - додала Тимошенко.

Українська правда 

powered by lun.ua