Опозиція дійшла згоди із Пшонкою щодо закону про "амністію" - Кужель

Середа, 8 січня 2014, 18:08

Опозиція та Генпрокуратура створять спільну робочу групу для створення механізму реалізації закону про припинення переслідувань учасників протестів

Про це повідомила після зустрічі із Генпрокурором депутат від "Батьківщини" Олександра Кужель, повідомляє прес-служба партії.

"Ми дійшли порозуміння, що з четверга почне працювати робоча група юристів, які готували цей закон, разом з прокуратурою, яка має дати роз’яснення щодо виконання цього закону, та в разі необхідності підготує доповнення до закону, які будуть проголосовані у парламенту", - розповіла депутат.

"В разі, якщо представники прокуратури не знайдуть аргументів щодо можливості виконання цього закону, опозиція вимагатиме покарати винуватих за його невиконання", - додала вона.

За словами Кужель, від опозиції до складу групи увійдуть юристи Павло Петренко ("Батьківщина"), Ігор Швайка ("Свобода"), Валерій Карпунцов ("Удар").

Питання роботи групи встигли погодити у телефонному режимі зі спікером парламенту Володимиром Рибаком.

Він також пообіцяв провести переговори з представниками фракцій Партії регіонів та КПУ щодо участі їх представників у робочій групі.

Як відомо, генпрокурор Пшонка заявляв, що не знає, як виконувати закон про припинення переслідувань учасників мирних акцій.

У ньому, начебто, не прописані механізми звільнення затриманих та припинення кримінальних переслідувань.

Українська правдаpowered by lun.ua