В МВС відхрестилися від вогнеметів: використають патрони з газовою гранатою

30 переглядів
26
Субота, 1 лютого 2014, 11:13

Спецзасоби "Джміль" та "Джміль-М", якими планують доповнити перелік спецзасобів, що перебувають на оснащенні органів внутрішніх справ, насправді є патронами з газовою гранатою.

Про це заявили у прес-службі Міністерства внутрішніх справ, кометуючи документи про плани МВС використовувати для охорони громадського порядку вогнемети.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Зазначені в проекті нового переліку спецзасоби "Джміль" та "Джміль-М" є патронами з газовою гранатою сльозогінної дії. Зокрема, спецзасіб "Джміль" використовується для масових заходів, "Джміль-М" – для спеціальних операцій", - заявили в МВС.

Раніше стало відомо, що МВС пропонує додати до переліку спецзасобів, які застосовується міліцією при охороні громадського порядку, реактивні вогнемети "Джміль" і "Джміль- М". 

У пояснювальній записці до постанови виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Віталій Захарченко зазначив, що такі спецзасоби дозволить "належним чином забезпечити виконання завдань з охорони громадського порядку, громадської безпеки та боротьби зі злочинністю".

Реактивний піхотний мобільний вогнемет "Джміль -М" використовується військовими підрозділами радіаційного, хімічного і біологічного захисту (РХБЗ) Сухопутних військ Росії, призначений для знищення живої сили супротивника, здатний вражати на відстані до 1,7 км, прицільна дальність стрільби - до 800 метрів.

Українська правда 

Підписуйтесь на наші push-повідомлення, щоб першими дізнаватися про появу нових матеріалів. Ми обіцяємо надсилати тільки дійсно важливі новини.
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 95.132.43.---Fedir Lysetskyi..
МВД не может врать, правда? Позор клеветникам!!! :) гуглим Шмель-М
IP: 144.76.166.---Viktor Stepanov..
ШМЕЛЬ-М. Вы­стрел ос­на­ще­на стар­то­вым ра­кет­ным дви­га­те­лем твер­до­го то­п­ли­ва, скре­п­лен­ным с бо­е­при­па­сом. За­ряд РДТТ пол­но­стью сго­ра­ет при дви­же­нии сна­ря­да по ство­лу ТПК. В но­со­вой час­ти бо­е­при­па­са рас­по­ло­жен не­боль­шой ку­му­ля­тив­ный за­ряд для раз­ру­ше­ния пре­град. По­ра­жаю­щи­ми фак­то­ра­ми бо­е­при­па­са яв­ля­ют­ся вы­со­ко­тем­пе­ра­тур­ное по­ле и зо­на по­вы­шен­но­го дав­ле­ния с по­вы­шен­ной дли­тель­но­стью воз­дей­ст­вия. Диаметр поражения живой силы 14 м. Ка­либр - 90 мм, на­чаль­ная ско­рость - 180 м/с, мас­са сме­си - 3,2 кг. Мак­си­маль­ная даль­ность стрель­бы - 1700 м.
IP: 94.154.225.---Sutus Quad..
Fedir Lysetskyi: МВД не может врать, правда? Позор клеветникам!!! :) гуглим Шмель-М
Держи, совсем со слезоточивым газом arms-expo\ru
IP: 109.86.136.---Yuriy Shulzhenko..
Реактивный пехотный огнемет РПО «Шмель», (прозванный в Афганистане «Шайтан-труба»[1]) — советский (позже российский) реактивный огнемёт одноразового применения. Переснаряжению не подлежит. Представляет собой снаряд-ракету, начинённую огнесмесью. Предназначен для поражения укрытых огневых точек противника, вывода из строя легкобронированной и автомобильной техники, уничтожения живой силы противника. Прицельная дальность стрельбы огнемёта с диоптрическим прицелом — 200 м. По фугасному воздействию 93-мм калибр огнемёта на основные виды целей не уступает 122—152-мм артиллерийским снарядам[1].
IP: 141.170.237.---Sirko UA..
Захарченко, виконання завдань з охорони громадського порядку, громадської безпеки ТА боротьби зі злочинністю-різні речі.Ти збираєшся з злочинцями *боротися *чи з власним народом? Можеш не відповідати-ми і так бачимо.Подай у відставку-збережи офіцерську честь.(якщо для тебе таке поняття існує).
Усі коментарі