В опозиції бояться, що Янукович зробить Клюєва прем’єром

Вівторок, 4 лютого 2014, 09:55

В опозиції припускають, що президент Віктор Янукович може запропонувати на посаду прем’єра Андрія Клюєва.

"Судячи з режиму охорони Янукович буде сьогодні в Раді. Значить, дійсно будуть вносити кандидатуру Клюєва і голосувати під пильним оком гаранта", - написав у Твіттері В'ячеслав Кириленко.

 

Напередодні Ігор Жданов у блозі на "Українській правді" написав: "Ще вчора "регіонали" були готові до пошуку компромісів, пошуку шляхів до повернення Конституції 2004 року. Сьогодні по обіді їх позиція кардинально змінилися, розмова з опозицією йде скрізь зуби". 

"Їхній план-бліцкриг на завтра (вівторок) – призначити на завтрашньому засіданні Верховної Ради Клюєва  прем'єром, після цього президент призначає Портнова главою своєї Адміністрації, а Захарченка – секретарем РНБО", - стверджував Жданов.

Також опозиціонер Сергій Власенко у Facebook озвучив два сценарії: оптимістичний, що Янукович не внесе у вівторок кандидатуру прем’єра, песимістичний – що він запропонує Клюєва на цю посаду, а Андрій Портнов очолить Адміністрацію президента.

 
 

Як відомо, саме Клюєв вважається стратегом жорсткого розгону Євромайдану 30 листопада, що викликало нові й сильніші хвилі протесту. 

Клюєв, який був секретарем Ради нацбезпеки, став головою Адміністрації президента після звільнення з цієї посади Сергія Льовочкіна.   powered by lun.ua
Усі новини...
Підпишіться на наші повідомлення!