Парламент Криму може попросити Росію "про захист"

749 переглядів
130
Вівторок, 4 лютого 2014, 15:18

Керівники Верховної Ради АР Крим ініціюють внесення змін до Конституції автономії і доручили опрацювати питання про можливе звернення "за захистом" до Росії.

Відповідне рішення було прийняте у вівторок на засіданні президії ВР АРК, пише "Депо.ua".

Така пропозиція надійшла під час обговорення питання "Про політичну ситуацію в країні".

Регіонал Володимир Кличников заявив, що в умовах політичної кризи і "прагнення до влади груп націонал-фашистського толку", які, нібито, прагнуть ліквідувати автономний статус Криму, місцева влада повинна проявити політичну волю щодо захисту прав і свобод.

Він вніс пропозицію створити робочу групу яка б підготувала зміни і доповнення в Конституції АРК і України.

Також він ініціював проведення загальнокримського опитування громадської думки про статус Криму.

"Друге, прийняти звернення до президента та законодавчого зібрання Російської Федерації, виступити гарантом непорушності статусу автономії Криму", - заявив Кличников.

У свою чергу спікер кримського парламенту Володимир Константинов дав процедурне доручення опрацювати ці питання юристам.

Він також дав протокольне доручення секретаріату ВР АРК підготувати на прохання ще одного депутата Сергія Цекова звернення до Російської Федерації про допомогу і захист.

"Ми просто зобов'язані звернутися до Російської Федерації з урахуванням того, що Крим - це російська автономія, російська за національністю, за культурою і мовою... нашим захисником може бути тільки Російська Федерація" - заявив Цеков.

Названі ініціативи будуть розглянуті на сесії 19 лютого.

Як відомо, кримський парламент вже звертався до Віктора Януковича з вимогою "навести в країні порядок" і, за необхідності, ввести надзвичайний стан.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
Вит Релизер: Я так понял нужно было сидеть тихонько в опущенном положении?
IP: 144.76.166.---Eduard Perepelitsa..
До боли знакомый сюжет: Северная Осетия, Абхазия, Приднестровье… Теперь вот кремляди решили еще и Крымом прирасти.
IP: 93.73.49.---Alexandr Vavronishin..
Уголовную ответственность за сепаратизм не кто не отменял,а на видео мы видим призывы вовлечь другое государство во внутреннюю политику Украины и к сведению для сепаратистов Крым это По данным Всеукраинской переписи 2001 года, на территории АРК проживают представители более 125 национальностей и народностей, из которых русские составляют 58,5 %, украинцы- 24,3%, крымские татары – 12,1%, белорусы – 1,4%, татары – 0,5%, армяне – 0,4%, по 0,2% поляков, молдаван, евреев, азербайджанцев, по 0,1% греков, немцев, узбеков, корейцев, мордвы, болгар, чувашей, цыган, грузин и марийцев, а также крымчаки, караимы и другие.
С таким успехом Киев может попросить помощи у НАТО?! Бред!!!
IP: 93.72.89.---Spirito..
- В России перед Новым годом Путин подписал закон о сепаратизме,устанавливающий уголовную ответственность за призывы к нарушению территориальной целостности РФ. - В Турции вспомнили былое относительно Крыма.
Усі коментарі