У міліції розповіли деталі затримання ще одного підозрюваного в побитті Чорновол

Четвер, 6 лютого 2014, 21:33

Громадянина України Андрія Зінченка, підозрюваного в побитті журналістки Тетяни Чорновол, затримали російські поліцейські минулої середи на північному сході Москви.

Про це "Інтерфаксу" повідомило джерело в органах міліції.

"Зінченка затримали на вулиці Молодцова 5 лютого", - заявив співрозмовник агентства.

За його словами, наразі Зінченка взято під варту до рішення про екстрадицію.

Водночас у прес-центрі Міністерства внутрішніх справ Росії підтвердили "затримання громадянина України, який перебував у міждержавному розшуку".

Раніше заступник генпрокурора України Роман Андрєєв повідомив на прес-конференції, що до побиття Чорновол причетні вже заарештовані Сергій Кутенко та Роман Залюбовський, а також двоє невстановлених осіб та Андрій Зінченко.

"Ця людина (Зінченко) перебувала в розшуку. Сьогодні надійшла інформація від наших колег із РФ про його затримання", - наголосив заступник генпрокурора України.

За його словами, Генпрокуратура РФ уже розпочала процедуру екстрадиції Зінченка.

Як відомо, Тетяну Чорновол жорстоко побили 25 грудня 2013 року недалеко біля Борисполя. Вона їхала у власному автомобілі, коли почало переслідувати невідомі. Нападники "підрізали" авто журналістки і побили її, після чого автомобіль скинули в кювет.

У справі були заарештовані Олександр Храмцов, брати Сергій та Олександр Котенки, Андрій Насіковський та Роман Залюбовський.

Підкреслимо, що сама Чорновол пов'язує цей напад з її професійною діяльністю і вважає його замовником Віктора Януковича.

МВС завершило слідство у справі журналістки, і вважає, що напад було вчинено з хуліганських мотивів.powered by lun.ua