Під парламентом Криму - російські військові з кулеметами

Субота, 1 березня 2014, 10:28

Біля кримського парламенту в Сімферополі з'явилися озброєні люди в повному бойовому обмундируванні, яке повністю відповідає амуніції, яку використовує російська армія.

Як повідомляє "Інтерфакс-Україна", близько 10 осіб знаходиться на розі вул. К.Маркса і Жуковського.

На парапеті біля одного з фонтанів розташувалося троє кулеметників, двоє зайняли бойові позиції, один ходить по парапетуа. Біля них знаходиться група людей з георгіївськими стрічками - близько 20 осіб.

Фото Інни Неродик
Усі фото - kianews.com.ua
 
 

Озброєні люди також знаходяться перед будівлею Ради міністрів Криму.

Раніше під парламентом було міліцейське оточення, вони просили всіх відійти від будівлі, оскільки там працювали комунальні служби, які розбирали барикади, встановлені під час захоплення будівлі парламенту.

За даними Кримської інформаційної агенції, у Сімферополі в декількох місцях помічено пересування військових машин.

Номери або які-небудь інші розпізнавальні знаки відсутні. Останній раз подібну машину бачили проїжджає по вулиці Гоголя. У кабіні водія - двоє людей у військовій формі.

 

За даними РИА Новости, співробітники ДАІ та міліції не пропускають на оточені вулиці транспорт і пішоходів, але безперешкодно випускають людей, які живуть у прилеглих до уряду будівлях. 

На вулицях Сімферополя незвично мало людей, в місті майже немає транспорту.  За словами сімферопольців, не працюють більшість маршрутів міського транспорту. Служби таксі працюють в звичайному режимі, ціни не підвищилися.powered by lun.ua