УКРАЇНА ПРОСИТЬ ЗАХИСТУ У ЄС, США І НАТО - МЗС

206 переглядів
171
Субота, 1 березня 2014, 22:31

Міністерство закордонних справ України закликало до Євроcоюзу, США і НАТО розглянути всі можливі механізми щодо захисту територіальної цілісності України.

Про це заявив міністр закордонних справ Андрій Дещиця на брифінгу в суботу ввечері в Києві, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Щойно пройшла моя зустріч із партнерами зі США і Євросоюзу, ми передали відповідні звернення і листи їм", - сказав він.

"Також ми передали звернення до НАТО з проханням розглянути використання всіх можливостей для захисту територіальної цілісності суверенітету України для захисту українського народу та захисту ядерних об'єктів, які знаходяться на території України", - заявив Дещиця.

Дещиця також закликав країни ЄС, США та міжнародні організації спрямувати в Україну своїх представників для ознайомлення з ситуацією в Україні, повідомляють "Українські новини".

"Ми запрошуємо всіх наших партнерів, запрошуємо міжнародні організації в Україні, щоб вони направили своїх представників, керівників цих організацій, щоб вони приїхали сюди і впевнилися, що в Україні дотримуються всі права і свободи, і що тут не відбувається ніякого насильства над національними чи етнічними меншинами", - сказав він.

Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 93.72.70.---dorosh..
У всех олигархов в голове одно-доить народы-вывозить деньги в иностран банки на свои счета. В Украине митинговали-стреляли, как только ввели санкции на персональн счета укр олигархов в зарубеж банках - те сразу заговорили о миролюбии -не для себя, для детей копили Введут санкции Америка-ЕС ястребам-сразу те подумают о долларах своих детей, а не о "вводить войска" в др страны. Журналист Лещенко-дальше публикуй ФИО олигархов, посылающих пацанов на войну, сколько у них млрд долларов в зарубеж банках, адреса-фото зарубеж недвижимости и их фирм. Эта война-отвлечь внимание народа именно от офшорных потоков на свои зарубеж счета. Как только счета обнародуют (ему по-секрету скажут, где-сколько у него лежит)-наступит братание, будут кричать Слава России и Украине/Навикы разом/Мы вместе победили войну, а на параде в Москве будут рядом ВВП и Кличко. Из каких денег заплачено посланным сюда солдатам, если Ходорковский сидел за неуплату налогов?
IP: 144.76.166.---Vlad Freedom..
Гитлер вводил войска в Чехию и Австрию под предлогом защиты местных немцев Путин использует ту же реторику. Мир вовремя не наказал коммунистов вот теперь имеем современное коммуно-фашистское нащадие ада в лице путина, может теперь цивилизованное общество придавит єту коричневую чуму
IP: 144.76.166.---Rodion Malinovsky..
Андрей Прилоус: А почему у вас "худшая мелкая" часть руководит лучшей и большой?
А на Украине разве не так? Власть взяла хунта фашистов, которых поддерживает небольшая кучка маргиналов.
IP: 178.95.185.---Александр Толок..
Сергей Пеносов: Я например когда голосовал на выборах не видел в списках фамилии Турчинов. Откуда выплыл этот жидок ? Он походу самозванец. Как можно с ним о чем то договариваться ?
А Вы, когда голосовали, уже читать умели?
IP: 178.92.2.---Kovalenko Anatolyi..
Не сильно они спешат уже ехать в Украину. Кинут нас.
Усі коментарі