Поведінка Росії неприйнятна для члена G8 - постпред США в ООН

Неділя, 2 березня 2014, 03:06

Посол США в Радбезі ООН Саманта Пауер заявляє, що поведінка Росії неприйнятна для члена G-8, а якщо ситуація буде погіршуватися, існуюча політична та економічна ізоляція Росії буде ще глибшою.

Про це заявила журналістам після закінчення надзвичайного засідання РБ ООН з українського питання, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Менш ніж через тиждень після закінчення Олімпіади в Сочі ми знаходимося в критичному моменті. США розцінюють дії Росії в Україну як неприйнятну поведінку для члена G-8 . США будуть стояти з народом України та українським урядом", - сказала вона.

Відповідаючи на питання, якими саме можуть бути наслідки для Росії, посол нагадала, що США вже відклали підготовку до саміту G-8, який повинен був пройти в Сочі.

"Я можу сказати, що політична та економічна ізоляція, яка вже є, буде поглиблюватися залежно від того, як буде розгортатися криза", - впевнена Пауер.

Вона знову нагадала позицію США, відповідно до якої Росія повинна відвести війська і почати політичний діалог.

"Окупація і військова присутність у Криму - це порушення міжнародного законодавства, і ми всі повинні вести мирні переговори щодо виходу з кризи. Військові підрозділи ніколи не будуть відповіддю цій кризі", - переконана американський посол.

powered by lun.ua