Кілька тисяч одеситів вийшли на мітинг проти російської окупації

Неділя, 2 березня 2014, 13:27

В Одесі проходить багатотисячний мітинг проти агресії президента Росії Володимира Путіна.

Про це повідомляє УНІАН.

На Приморському бульварі, біля пам'ятника Дюку - всі люди, які прийшли, не поміщаються на площі. Всі бажаючі виступають біля мікрофона, заявляючи про свою незгоду з діями Путіна.

На мітингу немає партійної символіки, люди принесли тільки різні плакати і прапори України, на одязі у багатьох - жовто-блакитні стрічки.

Як заявив депутат Одеської міськради Олександр Остапенко, всі повинні чітко усвідомити, що "завдання Путіна не є завданням самої Росії, росіяни наші брати".

"Путін хоче нацькувати бідного на бідного, знедоленого на знедоленого. Поділити за національністю і за мовами", - сказав Остапенко.

За словами депутата міськради Дмитра Співака, в Одесі ідея єднання України об'єднує росіян, українців, євреїв, татар, болгар та інших.

Активістка Зоя Казанжі закликала керівництво міста, області та силових структур зайняти жорстку позицію по відношенню до окупаційних дій Путіна.
Вона також звернулася до громадян, які вітають те, що відбувається в Криму: "Потрібно бути повним моральним деградантом, щоб радіти окупації своєї країни".

Один із учасників виголосив промову від імені спільноти юристів, економістів і менеджерів Одеси, закликавши протидіяти окупації.

Люди виступають, як російською мовою, так і українською. Ні в кого не виникає проблем з їх розумінням. Періодично люди скандують: "Слава Україні!".

Думская також повідомляє, що мітингувальники планують попрямувати до генконсульства Російської Федерації в Одесі.powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!