Путін попросив ввести війська в Крим через інсценовану стрілянину та "липові" жертви

Неділя, 2 березня 2014, 18:06

Президент РФ Володимир Путін звернувся до Ради Федерації щодо введення російських військ в Крим після того, як в ефірі російського ТБ показали нібито загиблих російських військових внаслідок стрілянини біля Ради міністрів Криму у Сімферополі

Сюжет про стрілянину "українських бойовиків" із закритими обличчями та тіла російських військовослужбовців, які нерухомо лежали на дорозі, показали на російському телеканалі "Вести".

"О 15:20 біля будівлі Кабміну АРК в Сімферополі пролунали автоматні черги .... Біля Будинку Профспілок в 50 метрах від Кабміну залягли невідомі люди в чорній формі, з чорними масками на обличчях і білими пов'язками на руках", - зазначає журналіст "Вістей".

"Вони стріляли по натовпу і Дому Профспілок . Потім ... вони почали застрибувати у жовті автобуси "Богдан" ... Мабуть , автобуси були викрадені, тому що на одному з них був напис"Зоопарк", - наголошується в сюжеті.

Також кореспондент зазначає, що "постраждали і журналісти, але серйозно ніхто не поранений, проте це зайвий раз свідчить про те, що в Криму знаходяться провокатори, які бажають дестабілізувати обстановку".

"
"Люди в черном играют "бандеровцев", хотя они почему-то приехали в Крым на автобусах с крымскими номерами". Фото з Livejournal користувача raymond-saint 
 

При цьому на відео чітко видно, що автобуси, в які "заскакували екстремісти" – жовтий, з кримськими номерами та написом "Львов.Тайган". Це автобуси кримського підприємства "Парк львов "Тайган", що розташоване у Білогорську під Сімферополем і директором якого є керівник ялтинського зоопарку "Сказка" Олег Зубков.

 

Також користувачі соцмереж зауважили, що "бандерівці" з телесюжета озброєні новітньою російською зброєю – автоматами АК 100-ї серії та гранатометом ГМ-94, які наявні на озброєнні лише в армії Росії.

 

Окрім того на фото і відео можна бачити, що під нерухомими "жертвами" стрілянин у камуфляжі зовсім немає крові.

Події у Сімферополі разом з тим висвітлював і російський телеканал "Дождь"  У включенні з Криму журналіст розповідав про те, що з огляду на гільзи після стрілянини, патрони були холостими.

"Хто і в кого стріляв – не зрозуміло, російські військові спершу зайняли бойові позиції біля будівлі, але через 15 хвилин повернулися до входу Ради міністрів, мабуть їм повідомили, що загрози більше немає", - зазначив журналіст.

Люди, за його словами, які поїхали на жовтих автобусах, були у цивільному, але зі стрілковою зброєю, з білими пов"язками на рукавах.

Під час прямого включення з Сімферополя після "стрілянини" стало відомо, що  Путін звернувся до Ради Федерації з проханням використати військовий контингент на території Криму. 

Українська правда 

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.