Замість лікування Тимошенко полетіла на конгрес своїх європейських друзів

Четвер, 6 березня 2014, 11:05

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко вирушила на конгрес Європейської народної партії в Дублін.

Про це повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Згідно з повідомленням, 6-7 березня лідер партії "Батьківщина" візьме участь у Конгресі Європейської народної партії. Планується низка зустрічей Тимошенко з лідерами ЄС та європейськими політиками.

У Саміті візьмуть участь президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозо, президент Європейської Ради Герман ван Ромпей, канцлер Німеччини Ангела Меркель, прем‘єр-міністр Польщі Дональд Туск, прем‘єр-міністр Ірландії Енда Кенні, прем‘єр-міністр Іспанії Мар‘яно Рахой та інші.

Прес-служба також повідомляє, що в першому закордонному візиті Тимошенко супроводжують її заступник, голова комітету Верховної Ради з питань європейської інтеграції Григорій Немиря та її донька Євгенія.

Як відомо, партія "Батьківщина" є спостерігачем у ЄНП.

Тимошенко більшу частину ув’язнення перебувала в лікарні під наглядом тюремників, а не в колонії. Лікарі з клініки "Шаріте", які її спостерігали, говорили про необхідність серйозного лікування і заявляли про готовність Німеччини прийняти екс-прем’єра України.

22 лютого 2014 року Тимошенко вийшла на волю за рішенням Верховної Ради. Її вивезли з харківської лікарні у візку. Вона одразу прибула до Києва, вшанувала загиблих на Майдані та виступила зі сцени, також на візку.

Згодом, 23 лютого, Тимошенко поїхала у Дніпропетровськ до своєї мами, у якої відмовили ноги.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель повторювала, що у її країні готові прийняти Юлію Тимошенко на лікування

В свою чергу прес-секретар екс-прем'єра Марина Сорока у четвер повідомила "Українській правді", що Тимошенко прийняла пропозицію Меркель і після конгресу ЄНП вирушить на лікування до клініки "Шаріте".

powered by lun.ua