Яценюк: Усі члени Кабміну будуть літати рейсовими літаками

П'ятниця, 7 березня 2014, 11:45

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що всі члени Кабміну будуть літати регулярними рейсами, а парк машин чиновників скоротять.

"У нас прийняті ряд жорстких рішень – в першу чергу ,про фактичне скорочення більше 3 тисяч автомобілів (для чиновників) у цілому по Україні і по центральному апарату, по міністерствах", - заявив він на прес-конференції.  

"Не будемо ми утримувати заступників міністрів, керівників департаментів, голів адміністрацій, які за державний кошт, якого немає зараз у казні, їздять і отримують державні пільги", - наголосив Яценюк.

"А що стосується економ-класу (у літаку) – я ще з часів міністра закордонних прав і спікера Верховної Ради так літаю. Тому тут нічого нового. І так будуть літати всі члени Кабінету міністрів. Тому що в Україні десь 70% людей живе за межею бідності – ну, чартерами літати можуть тільки ті, які просто зухвало відносяться до свого народу", - сказав прем’єр.

"Якщо буде надзвичайна ситуація і немає прямої конекції (сполучення) з тією чи іншою точкою, – будуть використовуватися відповідні засоби доставки. Але там, де є регулярні рейси, дискусії навіть не повинно бути", - уточнив він.

"Економ-клас в економ-країні", - заявив Яценюк.  

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування