Суд призупинив дію Севастопольської міськради про референдум

Субота, 8 березня 2014, 03:56

Окружний адмінсуд Києва в п'ятницю призупинив дію рішення Севастопольської міськради про підтримку проведення загальнокримського референдуму 16 березня.

Про це сказано в повідомленні прес-служби відомства.

Відповідно до нього, суд також заборонив будь-яким особам чинити дії, спрямовані на виконання рішення міськради.

Генпрокуратура зазначає, що згідно із ч. 5 ст. 118 Кодексу адміністративного судочинства виконання постанов суду з питань забезпечення адміністративного позову здійснюється негайно.

З огляду на зупинення адмінсудом дії рішення Севастопольської міськради про проведення референдуму, здійснення будь-яких дій, спрямованих на його підготовку, є незаконними.

Як відомо, депутати севастопольської міської ради на позачерговій сесії 6 березня ухвалили рішення щодо входження Севастополя до складу Росії як суб'єкта.

Також депутати вирішили підтримати рішення Верховної Ради Автономної республіки Крим про проведення загальнокримського референдуму й взяти в ньому участь 16 березня.

Окружний адміністративний суд Києва 4 березня призупинив дію рішень Верховної Ради Криму про призначення головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим Сергія Аксьонова й проведення місцевого референдуму про зміну статусу й розширення повноважень Криму.

Українські новини

powered by lun.ua