США - РФ: Анексія Крима закриє двері будь-якій дипломатії

Субота, 8 березня 2014, 22:44

У разі, якщо Росія не залишить спроб анексувати Крим, дипломатичні відносини між США і російською стороною будуть неможливі.

Про це в ході телефонної розмови з главою МЗС РФ Сергієм Лавровим заявив Держсекретар США Джон Керрі, повідомляє Reuters з посиланням на джерело в Білому Домі.

"Держсекретар дав зрозуміти, що ескалація кризи в Україні та кроки щодо приєднання Криму закриють для Росії всі можливі дипломатичні двері і закликав до максимальної стриманості", - відзначило джерело.

Раніше повідомлялося, що Лавров та Керрі умовилися продовжити інтенсивні контакти з метою сприяння врегулюванню української кризи.

Зокрема ИТАР-ТАСС повідомив, що держсекретар США підкреслив готовність Америки працювати разом з партнерами і союзниками над проведенням прямого діалогу між Україною і Росією.

В американському відомстві також повідомили, що Лавров і Керрі "домовилися знову поговорити в найближчі дні".

У свою чергу, в МЗС РФ за підсумками переговорів повідомили , що "у фокусі уваги перебувала ситуація на Україні і в Криму".

"Глави зовнішньополітичних відомств домовилися продовжити інтенсивні контакти з метою сприяння врегулюванню української кризи", - зазначено у повідомленні.

Українська правда powered by lun.ua