ЗМІ: Медіакоординатор Захарченка є чоловіком співвласниці каналу "112 Україна"

П'ятниця, 4 квітня 2014, 16:36

Медіакоординатор екс-міністра МВС Віталія Захарченка Віктор Зубрицький є чоловіком співвласниці каналу "112 Україна".

Про це пише Телекритика, посилаючись на розслідування журналіста Артема Шевченка, який про це дізнався з власних джерел.

Керівник медіахолдингу "Контакт" Зубрицький, якого міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав помічником Захарченка в дискредитаційній кампанії Євромайдану та координатором "тітушок", є чоловіком співвласниці телеканалу "112 Україна" Ольги Зубрицької.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, власниками ТОВ "ТРК "112-ТВ"" (компанія, що володіє ліцензією на мовлення як телеканал "112 Україна") є Ольга Зубрицька та Андрій Подщипков, який водночас є гендиректором каналу.

При цьому станом на тепер Ольга Зубрицька володіє часткою 99,9%, Андрій Подщипков - 0,01%.

Телеканал "112 Україна" учасники ринку приписували Віталію Захарченку.

Однак керівник і офіційний співвласник каналу Андрій Подщипков завжди стверджував, що канал належить йому. Він також розповідав, що друга офіційна співвласниця каналу Ольга Зубрицька - його сестра.

За даними Артема Шевченка, Ольга Зубрицька доводиться дружиною Віктору Зубрицькому.

Пан Зубрицький фігурує на схемі, оприлюдненій на сайті Міністерства внутрішніх справ.

 

Відповідно до цієї схеми, медіацентр "Контакт", яким керує Віктор Зубрицький, розташований за адресою телеканалу "112 Україна": вул. Дегтярівська, 21-Г у Києві. На схемі навіть зображено фото офісної будівлі з логотипом каналу.

На схемі також зображено зв'язки пана Зубрицького із журналістами та медійниками, однак через погану якість виставленої на сайт МВС ілюстрації, розібрати прізвища неможливо. На фото можна впізнати журналіста Жана Новосельцева.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Усі новини...