У Криму російські військові застрелили українського офіцера

Понеділок, 7 квітня 2014, 09:07

У Новофедорівці російські військові застрелили українського офіцера, за попередньою інформацією – "на ґрунті особистої неприязні".

Як повідомляють джерела, це сталося в гуртожитку для військових у ніч на 7 квітня.

"Влучили в українського офіцера. Стріляли російські військові. Як повідомив телефоном один з наших вояків, між сторонами виникла сварка "на грунті особистої неприязні". Росіяни були озброєні, український офіцер – ні", - повідомив співрозмовник.

"Він намагався втекти і заховатися в гуртожитку, але його наздогнали і вистрелили. Постріл виявився смертельним", - додало джерело.

На місце подій прибула місцева міліція і представники російських військових, був присутній і командир української частини.

За неперевіреними даними стріляли в майора Станіслава Карачевського, 10 Сакська Морська Авіаційна бригада, в/ч А1100, командир бригади - полковник Бедзай.

Водночас, за даними ініціатора "Інформаційного спротиву" Дмитра Тимчука, підстрелений майор К. лишився вірним присязі Україні і готувався до виїзду на материк. У нього впритул стріляв молодший сержант із російських військових Є.С. Зайцев.

При цьому "по-звірячому побили" капітана Артема Єрмоленка, його повезли на територію російської військової частини. Окупанти забрали і тіло загиблого.  

 

"Євромайдан-SOS" повідомляє, що у Станіслава Карачевського залишилися дружина і двоє дітей.

Офіцер Станіслав Карачевськийpowered by lun.ua