Люди побили і вигнали "російського фашиста" Царьова в Миколаєві

Середа, 9 квітня 2014, 14:57

Колишній регіонал, кандидат на пост президента Олег Царьов спробував провідати сепаратистів, яких розігнали ополченці-які стоять за єдину Україну в Миколаєві.

Про це повідомляють НикВести з місця подій.

Царьов приїхав туди з георгіївською стрічкою.

Після словесної перепалки з ополченцем Олександром Янценим, між ними зав'язалася бійка, у депутата полетіло кілька курячих яєць, і з криками "Фашизм не пройде", люди дали зрозуміти, що не пустять його в лікарню.

 

Царьову кричали "Геть із Миколаєва!". Його також люди обзивали російським фашистом". Кричали: "Чемодан-Вокзал-Россия".

Після цього Царьов вирішив поспілкуватися з журналістами, однак відмовлявся говорити, поки не піде саме потрібна йому камера. "Покличте камеру сюди", - кликав він. 

Пізніше вже під лікарнею до них також вийшов керівник прес-служби Миколаївського обласного управління охорони здоров'я Юрій Багрянцев, який закликав усіх, у тому числі й народного депутата, залишити територію лікарні, щоб не заважати медикам надавати необхідну медичну допомогу хворим.

Через кілька хвилин Царьов пішов з території лікарні під крики "Ганьба" з боку миколаївців. "Запамятай, що таке Миколаїв", - кричали йому люди.

У  відповідь Царьов погрожував людям: "Влада зміниться, вам буде соромно". "Не треба бути сміливим, щоб працювати на владу", - заявив українцям Царьов, який протягом останнх чотирьох років, був членом провладної Партії регіонів. 

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування