Губернатор Одещини скликав нараду. Сепаратистів викурюють з Профспілок

П'ятниця, 2 травня 2014, 19:54

Керівництво Одеської області проводить екстрену нараду у зв'язку з безладами в центрі Одеси.

Про це на своїй сторінці в соцмережах повідомив губернатор Володимир Немировський, передає Думская.нет.

"Заворушення в Одесі - неприйнятні. Керівництво міліції, прокуратури вже у мене в кабінеті. Ми приймаємо максимально інтенсивні заходи, щоб відновити порядок і законність. Організатори, виконавці, пособники і підбурювачі - чекайте дзвінків у двері. Вас знайдуть", - заявив він.

Як відомо, протистояння в центрі Одеси триває приблизно з 15:00. Міліція повідомила про 4-х загиблих від вогнепального поранення, десятки поранені.

Раніше екс-губернатор Одеси Едуард Гурвіц заявив, що заворушення в Одесі - "яскравий приклад реалізації найбрудніших технологій зриву виборів і штучного "розгойдування" ситуації в абсолютно спокійному і мирному місті".

"Ніякого реального приводу для конфлікту і зіткнень не було. Але це не завадило їх ватажкам, при повному потуранні міліції, під телевізійні камери розгорнути справжню битву", - вважає Гурвіц.

Він також звинуватив "окремих предствителей місцевої влади" у змові з призвідниками масових заворушень.

Разом з тим в Одесі сепаратисти після відступу на Куликове поле, спробували захопити будинок профспілок.

Активісти проганяють сепаратистів в Одесі

"Міліція просто за цим спостерігає зі сторони та дзвонить комусь з питанням "що робити?"", - написав у своєму Фейсбуці Віталій Уманець.

В Одесі сепаратисти намагались захопити будівлю профспілок 

Пізніше він написав: "Почався штурм будівлі ОДА (мається на увазі будинок профспілок) в Одесі, сепарасти кидають коктейлі Молотова у натовп з даху. Викурюємо сепарастів, у будівлі вже з'явився наш прапор". 

Сепаратистів "викурюють" з Профспілокpowered by lun.ua