У Краматорську від сепаратистів звільнили СБУ, аеропорт та блокпости

Субота, 3 травня 2014, 14:48

В ході АТО, проведеної українськими правоохоронцями Донецької області, від бойовиків звільнено будівля міського управління СБУ в Краматорську.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

"Зараз будівля СБУ знаходиться під контролем бійців Нацгвардії України", - йдеться у повідомленні.

Як пише Kramatorsk.Info, військова техніка пересувається містом в бік Паркової. Поблизу супермаркету "Амстор" -  стрілянина, супермаркет закритий.  В районі Крейдяних гір палять шини.

Сепаратисти у Краматорську підпалили транспорт.
 
Фото @ChristopherJM

Разом з тим прибулих у місто українських військових зустрічають неприязно. Врегулювати назріваючий конфлікт взявся місцевий батюшка, який заспокоїв сепаратистів, що зараз "відведе їх (військових на БТРах) на аеродром", але щоб лише сепаратисти не стріляли по них і не провокували ситуацію.

За даними ЗМІ, українські війська штурмують блокпости сепаратистів на Ясногірці. Відбито аеропорт та всі блокпости навколо міста.

Також, за даними місцевих ЗМІ, низка об'єктів у Краматорську не працює, закриті міські ринки, парки відпочинку, припинилася робота громадського транспорту.

Раніше силами АТЦ звільнена територія краматорського телецентру.

У приміщеннях телецентру, де розташовувалися терористи, знайдені патрони від автомата Калашникова, листівки сепаратистського змісту, кілька молитовників, випущених в Москві і Санкт-Петербурзі, а також рукописні записки щодо включення російських телеканалів.

На даний момент мовлення українських телеканалів відновлено, телецентр працює в штатному режимі.

Джерело відео - NewCrimeagazetaprivet 

Українська правда powered by lun.ua