МВС встановило блокпости на в'їздах до Києва, щоб зупинити провокаторів

Понеділок, 5 травня 2014, 17:23

Співробітники міліції встановили дев'ять основних блокпостів на в'їздах до Києва для запобігання прибуття провокаторів на 9 травня.

Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Сергій Бойко, передають "Українські Новини".

"Ми почали посилену охорону громадського порядку на в'їздах до Києва з 28 квітня", - сказав він.

Бойко зазначив, що встановлено 9 основних блокпостів на головних магістралях навколо Києва, а також кілька додаткових блокпостів на інших дорогах, якими можна в'їхати до столиці.

Охорону правопорядку на цих блокпостах здійснюють співробітники міліції, зокрема інспектори ДАІ, озброєні автоматами, і громадські активісти.

Бойко зазначив, що міліція безпосередньо координує свої дії на блокпостах з Радою сотників Майдану та громадською організацією "Київська варта".

Замначальника ГУ МВС підкреслив, що особливо ретельно перевіряються автомобілі з російськими номерами та номерами південно-східних областей.

Посилення охорони на в'їздах до Києва пов'язане з наявністю інформації про можливе прибуття до столиці груп озброєних диверсантів.

Бойко повідомив, що з початку встановлення блокпостів міліція вже виявила спробу деяких громадян провезти в Київ незареєстровану травматичну зброю.

Крім того, міліція перевіряє інформацію про перебування в Київській області кількох груп провокаторів, завданням яких є дестабілізувати ситуацію в столиці 8-9 травня.

У зв'язку з наявністю відповідної інформації міліція почала перевірку хостелів, готелів і орендованих квартир.
Зокрема міліція опитує постояльців на предмет мети і термінів їх перебування в Києві.

Бойко впевнений, що саме посилення заходів з охорони громадського порядку дозволило провести святкування 1 травня в столиці без істотних пригод.

Як відомо, голова Верховної Ради, в.о. президента Олександр Турчинов допускає диверсії та провокації в Києві та інших регіонах України 9 травня.

Рада національної безпеки і оборони заявляє про наявність інформації про підготовку проросійськими активістами провокацій і зіткнень з місцевими жителями в Харкові та Херсоні 8-9 травня.powered by lun.ua