Тимошенко сподівається підняти "нову революцію", якщо програє на виборах

Вівторок, 6 травня 2014, 18:16

Кандидат у президенти Юлія Тимошенко вважає, що тільки вона зможе провести необхідні країні політичні реформи.

Про це вона заявила під час прес-конференції у Миколаєва у вівторок, передає НикВести.

Лідер "Батьківщини" заявила, що Україні необхідні докорінна зміна взаємовідносин між підприємцями і владою, а також виховання "нового покоління", яке зведе "нову країну".

Тимошенко розповіла про свої законопроекти, ухвалення яких, вважає вона, допоможе вирішити проблему корупції. Однак, заявила Тимошенко, в цьому не зацікавлені багато "представників олігархічної влади", в тому числі - її головний конкурент Петро Порошенко.

Більше того, лідер "Батьківщини" переконана, що, якщо переможе її опонент, то Україні знову доведеться пережити революцію.

"Я не хочу більше нести відповідальність за провал революції. Але якщо країна вибере іншого президента, а, власне, у мене сьогодні є один конкурент, я думаю, що нам доведеться зайти на третє коло революції. Тому що я там не бачу шансу для яких-небудь змін. Я просто знаю всіх цих людей", - заявила Тимошенко.

Джерело відео: Никвести

Як відомо, за даними соціологів, Петро Порошенко, за даними опитувань, продовжує нарощувати відрив від Тимошенко у президентських перегонах.powered by lun.ua