Міліція затримала екстремістів, які почали бійню в Одесі

Четвер, 8 травня 2014, 13:14

Правоохоронці затримали головних фігурантів екстремістських організацій, які діяли 2 травня в Одесі.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Чеботар, інформує прес-служба МВС.

Затримані Давидченко та Долженков уже відправлені до Києва для проведення слідчих дій.

Правоохоронці також допитали свідків щодо організації масових заворушень в Одесі

За словами одного з них, організацією масових заворушень через Інтернет займався житель Одеси Долженков Сергій Леонідович, відомий у місті на прізвисько "Капітан Какао".

Долженков - колишній співробітник міліції, з 2009 по 2012 рік працював оперуповноваженим Одеського міського управління міліції.

Другий свідок розповів, що організацією масових заворушень займався і брав у них активну участь житель міста Одеси по імені Сергій - на прізвисько "Капітан".

На даний час тривають слідчі та розшукові заходи, спрямовані на викриття та затримання інших організаторів трагічних подій 2 травня в Одесі, а також - на визначення джерел фінансування організації масових заворушень.

За словами представника МВС, на території Одеської області працювали екстремістські та злочинні угруповання, які робили все для того, щоб дестабілізувати обстановку в області.

Вони працювали спільно із деякими структурами іноземних держав задля того, аби підняти невдоволення проросійського населення в одеській області.

"Невдовзі будуть затримані ще фігуранти цієї справи. Зокрема, ті, які підбурювали людей до протиправних дій в Одесі. Це екстремісти, які виконували завдання та були підбурені, за нашими даними, з-за за кордону та контактували із представниками ближнього зарубіжжя. Я маю на увазі Придністров`я, - зазначив Чеботар.

Заступник міністра наголосив на тому, що міліція наразі робить усе, щоб на Одещині був спокій, особливо, напередодні такого великого свята, як День Перемоги.

Після подій, які сталися в Одесі 2 травня та внаслідок яких загинула велика кількість людей, було звільнено цілу низку міліцейського керівництва в області.

"Що стосується Фучеджи, то прокуратура його затримувала уже як цивільну особу. Це провадження знаходиться у правовому полі Генеральної прокуратури", - повідомив заступник Чеботар.

Українська правдаpowered by lun.ua