Російським ЗМІ поставили завдання лобіювати ідею розділу України

Понеділок, 2 червня 2014, 16:20

Матеріали про Україну в російських ЗМІ курирує Федеральна служба безпеки РФ, яка ставила завданням лобіювання ідеї розколу України.

Чергову порцію зламаного листування контори, що займається організацією шпигунства і прокремлівського троллінгу, 2 червня аналізує російське видання "the Insider".

Зокрема, видання наводить листування з керівництвом "відділу ботів" Тетяни Трейаль, яку "прилаштували" на роботу в "Московський комсомолець".

"Верстали в екстреному режимі події з України, один журналіст МК постраждав при подіях на Банковій вулиці. Кожевніков писав тексти з ідеєю більш активної участі Росії в київських подіях, але його редагували в більш помірну сторону", - звітує Тетяна 3 грудня 2013 року.

"Зараз тексти про Київ ще курирує "Прибой"(2-е управління ФСБ), їхня людина постійно в редакції, молодий, звати Роман чи то Чавес, чи то Чаус, і людина з АП. Роман каже, що так зараз у всіх центральних ЗМІ, для корекції у висвітленні київських подій", - відзначає вона.

У повідомленні за 5 грудня, вона вказує, що редакції МК дана команда про мінімізацію політичних текстів

"Зняли з номера на завтра згадку про те, що в ході безпорядків у Києві один фсбшник отримав травму і втратив документи, цю тему зараз заминають", - пише Тетяна.

З повідомлення за 13 грудня стає зрозуміло, що російським ЗМІ було поставлено завдання лобіювання ідеї розділу України:

"Вівторок - середу я та Анастасія Кузнєцова з мого відділу робили ремонт у Анатолія, начальника відділу верстки. На роботі він закрив нас липової звітністю. Настя сказала, що за інформацією її хлопця з МК-СНД їм поставлено завдання лобіювання ідеї розділу України на Схід і Захід (статті з схожим змістом виходили весь тиждень).

Як відомо, у травні у відкритий доступ потрапила зламана "Анонімним інтернаціоналом" переписка керівництва "Агентства інтернет досліджень".

АІІ належить "кухареві Путіна", засновнику холдингу "Конкорд" Євгену Пригожину (особисто знайомому з президентом РФ), а безпосереднє керівництво компанією здійснює Марія Купрашевич (відома тим, що влаштовувалася на роботу в ліберальні ЗМІ з метою шпигунства).

Зламане листування дозволяє оцінити реальні масштаби троллінгового бізнесу та більше дізнатися про просування деяких тем.powered by lun.ua