"Самооборона" Криму викрала та побила редактора та режисера

Понеділок, 2 червня 2014, 23:16

Співробітників "Центру журналістських розслідувань" - редактора і журналіста Сергія Мокрушина та режисера Владлена Мельникова, яких в понеділок увечері затримали "бійці самооборони", відвезли в Центральний РВВС.

Їх вивели зі "штабу самооборони" в Сімферополі, посадили в автомобіль та доставили у відділок.

Як повідомляє головний редактор видання Валентина Самар, яка знаходиться біля "штабу самооборони" на вулиці Кіровській, 26, "самооборонівці" повідомили, що журналісти "затримані у зв'язку з хуліганськими діями".

При цьому "силовики" відмовилися називати свої прізвища і статті, на підставі яких були затримані журналісти. Також вони відмовилися показати протокол.

Невідомо і те, чи підписали його Мельников та Мокрушин.

За словами Самар, Мокрушин встиг повідомити їй, що його били у ділянки печінки та нирок, він насилу говорить та відчуває проблеми з диханням. Пізніше стало відомо, що його відправили до лікарні.

Мельникова вдарили головою об скло. 

При цьому, за словами редактора ЦЖР, на руках Мельникова та Мокрушина - набряки і сліди від наручників.

Журналістів повезли в Центральний РВВС Сімферополя.

 
 

2 червня в 20.00 в Сімферополі були затримані двоє співробітників "Центру журналістських розслідувань".

Редактора та журналіста Сергія Мокрушина і режисера Владлена Мельникова затримали "бійці самооборони" на вулиці Севастопольській біля Будинку Профспілок, де знаходиться редакція "ЦЖР".

Мокрушин та Мельников утримувалися в т. з. "штабі самооборони", який розташований в колишньому офісі Компартії на вулиці Кірова, 26.

За словами "самооборонівців", журналісти нібито ображали честь та гідність вищих посадових осіб РФ.

Центр журналистских расследований powered by lun.ua