Селезньов: Терористи ховаються в дитячих садках і лікарнях

Середа, 4 червня 2014, 14:41

Сили АТО просять мирних жителів на перебувати поруч із позиціями бойовиків, а терористи розгортають опорні пункти в лікарнях, дитячих будинках і житлових кварталах.

Про це "Українській правді" розповів керівник прес-центру АТО Владислав Селезньов.

"Ми робимо все можливе, щоб убезпечити населення від наслідків антитерористичної операції. Ми робимо звернення місцевим громадянам, закликаємо їх, щоб вони в жодному разі не перебували поруч із позиціями бойовиків, не входили в бандформування", - сказав він.

"Ми рекомендуємо всім відмовитися від переміщень по вулицях", - додав він.

Він підкреслив, що силовики одержують підтримку й розуміння місцевих жителів. "Говорити, що нас сприймають як окупантів – неправильно", - сказав він.

"Ми не працюємо по житлових кварталах, по багатоповерхівках. Ми з'ясовуємо, де перебувають бази бойовиків, де їх скупчення, по цих об'єктах ми працюємо", - пояснив Селезньов.

При цьому він підкреслив, що бойовики, засвоївши цю тактику, "починають цим нахабно користуватися".

"Вони розгортають свої опорні пункти в лікарнях, дитячих садках, у базах відпочинку, санаторіях. Якщо ми почнемо бити по цих об'єктах, одразу почнеться істерика в російських ЗМІ, що українські військові стріляють по мирним громадянам, які сидять у лікарнях. Але ніхто не каже, що в руках у цих мирних громадян РПГ, АГС, "мухи", а під вікнами стоїть НОНА, яка бомбить наші позиції", - заявив Селезньов.

"Бойовики зі Слов'янська обладнали собі базу в лікарні. Це оперативна підтверджена інформація", - сказав він.

Відповідаючи на запитання про повідомлення з боку сепаратистів, що нібито зруйнована лікарня в Червоному лимані, він відповів:

"У Червоному Лимані триває активна фаза АТО. Перевірити або спростувати інформацію в цей час не представляється можливим. Як тільки закінчиться активна фаза, будуть працювати на місцях експерти, у тому числі й журналісти. Вони зможуть побачити все своїми очима", - сказав він.

Українська правдаpowered by lun.ua