Пашинський: Красний Лиман і Північ Луганщини повністю під контролем

Четвер, 5 червня 2014, 14:05

Північ Луганщини й місто Красний Лиман повністю зачищені від терористів, головою Краснолиманськоъ райдержадміністрації призначений Костянтин Матейченко.

Як повідомив на брифінгу т.в.о. голови адміністрації президента Сергій Пашинський, "перший величезний успіх - повністю зачистили від терористів місто Красний Лиман".

"І сьогодні після обіду в Червоному Лимані з'явиться цивільна адміністрація, яка буде налагоджувати життя. Ми також повністю локалізували ситуацію на півночі Луганської області, зокрема, 9 районів Луганської області на півночі повністю під контролем Української держави", - відзначив Пашинский.

У свою чергу в.о. президента Олександр Турчинов призначив Матейченка тимчасово виконуючим обов'язки голови Краснолиманської РДА в Донецькій області, про що говориться в його указі "Про заходи щодо створення Краснолиманської РДА Донецької області".

Кабінету Міністрів доручено підготувати й подати на розгляд Верховної Ради пропозиції по скасуванню рішення про об'єднання Краснолиманської міського й Краснолиманської районної ради.

В указі зазначається, що він виданий з метою підвищення гарантій забезпечення життєдіяльності, законності й правопорядку на території Краснолиманського району.

Матейченко народився в Константинівці Донецької області, з 1991 по 1998 роки займав посади від командира взводу до заступника військової частини А0623 Артемівської механізованої дивізії.

З 2002 по 2010 роки обіймав посаду сільського голови села Покровське Артемівського району.

Укрінформ, Українська правдаpowered by lun.ua