На захист кордону потрібно кинути всі сили і засоби країни - глава відомства

11 переглядів
Четвер, 5 червня 2014, 19:32

Голова Державної прикордонної служби України Ігор Литвин заявив, що проникнення в країну загонів озброєних терористів з Російської Федерації стало буденною проблемою прикордонників.

Про це йдеться у його заяві, оприлюдненій в четвер.

За його словами, на українсько-російському кордоні в межах Луганської та Донецької областей склалася вкрай складна ситуація.

"Навіть у цю хвилину в пункті пропуску "Маринівка" наш особовий склад веде жорстокий бій з терористами, які атакують прикордонників з двох сторін: одна озброєна банда напала зі сторони російського пункту пропуску "Куйбишево", друга - з території України", - зазначив Литвин.

"Прикордонна служба вжила всіх можливих заходів для захисту кордону України. Проте наші можливості обмежені через об’єктивні причини, аналіз яких пропоную провести пізніше. Зараз потрібно зробити все для захисту кордону нашої держави", - додав він.

"Сьогодні я вкотре закликаю до того, що треба негайно здійснити комплекс заходів щодо оборони державного кордону наявними силовими та правоохоронними ресурсами держави.

А також припинити інформаційне протистояння в суспільстві, дискредитацію дій прикордонної служби, особовий склад якої зі зброєю в руках захищає інтереси держави", - сказав Литвин.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua