Рада прирівняла учасників АТО до учасників бойових дій

Вівторок, 1 липня 2014, 20:16

Верховна Рада надала статус учасників бойових дій усім військовослужбовцям, а також членам інших структур, які беруть участь в АТО.

За прийняття в цілому законопроекту №4022а проголосували 234 депутати при мінімально необхідних 226, передають Українські новини.

Статус учасників бойових дій отримають: військовослужбовці (резервісти і військовозобов'язані) та співробітники Збройних сил, Національної гвардії, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, особи рядового і начальницького складу Міністерства внутрішніх справ.

Також, згідно із законом, статус буде надано військовослужбовцем Міністерства внутрішніх справ, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв'язку й захисту інформації та інших військових формувань, а також співробітникам підприємств, установ і організацій, які залучалися до участі в АТО.

Як повідомлялося, президент Петро Порошенко за підсумками засідання Ради національної безпеки і оборони вирішив призупинити дію режиму однобічного припинення вогню на Донбасі.

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: