ЗА СИЛОВИЙ БЛОК В АП ВІДПОВІДАТИМЕ МІЛЬЯРДЕР

Середа, 2 липня 2014, 23:14

Президент Петро Порошенко заявив, що запропонує Раді призначити на посаду міністра оборони генерал-полковника Валерія Гелетея.

Про це повідомила прес-служба глави держави за результатами зустрічі Порошенка з лідерами депутатських фракцій та груп Верховної Ради.

Окрім того, на посаді керівника Генерального штабу президент хоче бачити генерал-лейтенанта Віктора Муженка.

Також Порошенко зазначив, що для координації дій та підвищення рівня керованості силовим блоком він призначає першим заступником глави адміністрації президента з цих питань Юрія Косюка.

Косюк. Фото zerno-ua.com

На думку президента, силовий блок в умовах військової операції "потребує посилення та серйозного, комплексного і системного реформування".

"Сьогодні ми потребуємо рішучості та професійності військових для ефективних дій в зоні АТО", - наголосив він.

Президент назвав ключовими проблемами Збройних сил, які сьогодні потребують вирішення, підвищення боєздатності армії та забезпечення її матеріально-технічними ресурсами.

Глава держави зазначив, що, ухвалюючи рішення щодо кадрових призначень силового блоку, виходив з принципів професійності, рішучості, самовідданості.

Також президент звернув увагу на той факт, що навіть в умовах сьогоднішніх викликів для держави, коли всі сили мають мобілізуватись, фіксуються факти корупційних діянь з боку військових керівників.

"Я наполягатиму на очищенні армії від крадіїв та хабарників. Всі корупціонери в погонах мають відповісти перед Законом за свої дії проти народу України", - заявив Порошенко.

Під час зустрічі він наголосив на важливості реалізації мирного плану для Донбасу, ключовим пунктом якого є децентралізація. 

Українська правдаpowered by lun.ua