Російська митниця: у пункт пропуску "Новошахтинськ" потрапив снаряд з України

Четвер, 3 липня 2014, 10:00

Російські митники заявили про влучення снаряду в пункт пропуску "Новошахтинськ" у зв'язку з бойовими діями на суміжному пункті пропуску "Должанський" із боку України.

Про це повідомили в Південному митному управлінні Федеральної митної служби Росії, пише УНІАН.

"О 4 годині 30 хвилин 3 липня 2014 року посадові особи митного поста МАПП "Новошахтинськ" Ростовської митниці були евакуйовані у зв'язку з бойовими діями, що почалися на суміжному пункті пропуску Должанський (Україна)", - говориться в повідомленні.

"За попередньою інформацією, у результаті влучення невстановлених боєприпасів ушкодження отримали два об'єкти митної інфраструктури російського митного поста – будинок автовокзалу, де проходять митний контроль пасажири автобусів, і один із терміналів, у якому проводяться митні операції щодо вантажного транспорту", - заявляють російські митники.

У пункт пропуск фахівці ведуть роботу з виявлення можливих боєприпасів, які могли не вибухнути.

Крім того, уночі 3 липня частина особового складу митного поста МАПП "Гуково" Ростовської митниці була евакуйована через стрілянину, що почався, на території України, заявляє ФМС РФ.

Попри складну обстановку посадові особи митного поста, які залишилися на пункті пропуску, з 8:00 3 липня поновили пропуск фізичних осіб і легкових транспортних засобів у обох напрямках, повідомляє відомство.

Також посадові особи митного поста МАПП "Куйбишево" Таганрозької митниці перебувають на робочих місцях і готові здійснювати пропуск фізичних осіб і транспортних засобів, однак поки на суміжній стороні закрито український пункт пропуску "Маринівка" (Україна), заявляє ФМС РФ.

Інші митні пости в пунктах пропуску на російсько-українському кордоні в регіоні діяльності Південного митного управління, у тому числі МАПП "Донецьк" Мілерівської митниці й МАПП "Весело-Вознесенка" Таганрозької митниці, працюють у штатному режимі, говориться в повідомленні.powered by lun.ua