Збір на купівлю комплексу важкого дрону для 48 ОШБ

Росія може ввести "миротворців" в Україну в найближчі 2 дні - ЗМІ

Четвер, 3 липня 2014, 22:19

Росія може розпочати "миротворчу" операцію на сході України в найближчі 2 дні.

Про це в четвер ввечері повідомило Znak.Com джерело, близьке до керівництва Міністерства закордонних справ Росії.

"Є таке... Ситуація важка. Два дні тому Петру Порошенку (президент України) запропонували "заморозити" конфлікт у Донецькій та Луганській області на кілька місяців, щоб "ополченці" й українська армія взаємно припинили вогонь, Росія при цьому не визнає ані "ДНР", ані "ЛНР", - сказав співрозмовник видання.

"Порошенко цей план не прийняв, щодня гинуть мирні жителі. Миротворча операція з боку Росії готова; якщо вона відбудеться, то кілька російських частин просто візьмуть у кільце охорони великі міста, щоб убезпечити мирних жителів", - додав він.

На запитання про те, навіщо тоді президент РФ Володимир Путін звертався до Ради федерації з проханням відкликати виданий в лютому дозвіл на використання військ Росії на території України, джерело відповіло, що це було потрібно для переговорів Путіна в Австрії для демонстрації Порошенку доброї волі.

"Остаточне рішення не ухвалене, але ситуація дуже важка", - підсумував співрозмовник видання.

Як розповіла в інтерв'ю "Білоруському партизану" журналістка znak.com Катерина Винокурова, "вона вважає, що джерело в МЗС заслуговує довіри, оскільки попередня його інформація завжди підтверджувалася".

Крім того, непрямим підтвердженням серйозності моменту є те, що депутатам Державної думи сказали в найближчі кілька днів після закінчення сесії нікуди з Москви не роз'їжджатися, оскільки можливе екстрене засідання.

Можливо, це контрольований злив інформації з метою чинення тиску на владу України, щоб примусити Порошенка оголосити нове перемир'я на Сході країни. Інформація з'явилася після того, як 3 липня Порошенко не виключив запровадження нового перемир'я за певних умов.

Росія не може офіційно ввести миротворців без санкції ООН. Але кілька разів Москва робила зухвалі операції, ігноруючи світове співтовариство.

Досить згадати кидок десантників у Косово, для того, щоб взяти під контроль аеропорт у Приштині.

Введення військ під виглядом миротворців все одно буде військовою інтервенцією на територію України. Проте Путін часто діє віроломно, розраховуючи, що Захід боягузливо не зможе відповісти й прийме умови Москви.

Введення в зону конфлікту російських миротворців призведе до розвитку подій за сценарієм Придністров'я або Південної Осетії. Це дозволить Росії взяти ситуацію під контроль і повісити на офіційний Київ гігантські гирі. Це повністю паралізує українські війська й силові структури на Сході країни.

Як відомо, що раніше вже була інформація про те, що частина російської техніки, яка захована біля українського кордону, перефарбована в кольори миротворчих сил.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування