Слов'янськ знову наш: встановлено український прапор

Субота, 5 липня 2014, 14:49

Над міськрадою Слов’янська піднято Державний прапор України.

2-й батальйон Нацгвардії встановив прапор України на міськраді Слов'янська. Фото Євромайдан

Про це міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей доповів президенту України, йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

Гелетей також зазначив, що доручення президента щодо відновлення роботи соціальних служб та служб міліції міста Слов’янськ взято до виконання.

"Ми приступили до відновлення життєдіяльності міста", - додав міністр.

Порошенко привітав військових та віддав доручення до кінця дня представити до нагород українських солдат, які відзначились під час звільнення населених пунктів Миколаївка, Семенівка та місто Слов’янськ.

Керівники Збройних сил також доповіли про поточний стан антитерористичної операції.

Так, в Краматорську знаходиться розвідувальна рота для перевірки міста на предмет можливості його мінування для подальшого проведення бойової операції.

Президент дав завдання при звільненні міст та населених пунктів забезпечити максимальний захист мирного населення.

У Слов’янську розпочинає роботу місія з надання гуманітарної допомоги всім, хто її потребує.

У с.Миколаївка, звільненому від бойовиків 4 липня, почала працювати тимчасова адміністрація, призначений керівник міліції.

Як відомо, терористи вночі покинули Слов'янськ. Вночі зі Слов’янська намагалися вирватися бойовики, які потрапили під мінометний вогонь українських військових: в результаті було підбито 1 танк, 2 БМП та 2 БМД бойовиків.

Разом з тим у прес-центрі АТО  повідомили, що протягом ночі (з 20:00 до 6:00) в результаті боїв загинули двоє військовослужбовців, поранено  - 13.

Джерело аудіо - Громадське ТБ 

Українська правдаpowered by lun.ua