Порошенко змінив свою квоту у Нацраді з питань телебачення і радіомовлення

21 перегляд
Понеділок, 7 липня 2014, 15:02

Президент Петро Порошенко змінив трьох членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за своєю квотою.

Відповідні укази від 7 липня оприлюднено на офіційному сайті президента.

Порошенко звільнив Любов Бакаленко, Володимира Манжосова і Ларису Мудрак з посади членів Нацради.

Іншими указами глава держави призначив Владислава Севрюкова, Григорія Шверка і Юрія Артеменка членами Нацради з телебачення і радіомовлення.

У той же час екс-заступник секретаря РНБО Вікторія Сюмар розкритикувала рішення Порошенка залишити в Нацраді Оксану Головатенко:

"Я так розумію Оксана Головатенко лишається членом Нацради за квотою президента Порошенка? Якщо це не пауза у призначенні нової людини, то маю сказати, що саме Головатенко, ще більш принциповіше аніж комуністка Георгієвська, блокувала іхвалення попередньою Нацрадою рішення про припинення мовлення російських телеканалів на територіі Украіни", - написала Сюмар у своєму Facebook.

Як відомо, 4 липня Верховна Рада з другої спроби обрала чотирьох членів Національної ради з телебачення і радіомовлення за квотою парламенту.

Ними стали Катерина Котенко, Олександр Ілляшенко, Ольга Герасим'юк, Олег Черниш.

Згідно із законодавством, Нацрада складається з восьми членів, чотири з яких призначає Верховна Рада, чотири - президент.

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua