Гелетей розповів, що йому буде радити Данилюк

32 перегляди
Вівторок, 8 липня 2014, 12:16

Міністр оборони Валерій Гелетей взяв собі радником лідера "Спільної справи" Олександра Данилюка.

Цю інформацію сам міністр підтвердив "Українській правді".

"Данилюк був моїм радником в Управлінні державної охорони. Він тепер працює зі мною як радник міністра оборони", - сказав Гелетей.

На уточнення, якими питаннями буде опікуватися Данилюк, міністр повідомив, що той буде радником з інформаційної політики.

Раніше про своє призначення повідомив сам Данилюк у твіттері.

"Мене призначено радником Міністра оборони України. Займатись буду АТО та реформуванням Збройних Сил", - написав він.

Як відомо, Данилюк був активістом податкового Майдану, потім він і його рух "Спільна справа" брав активну участь у Євромайдані.

Активісти "Спільної справи" захопили міністерства аграрної політики, енергетики та юстиції. Після намірів влади запровадити надзвичайний стан дві будівлі звільнили. Із Мінагрополітики їх вигнали "свободівці", назвавши побратимів Данилюка провокаторами.

На початку лютого Данилюк повідомив, що утік до Великобританії, пішки перейшовши кордон.

У свою чергу активіст Автомайдану Олексій Гриценко з обуренням прокоментував таке призначення.

"Данилюк офіційно заявив у лютому про незаконний перетин кордону. Друге, всім відомо про його співпрацю з колишньою владою і комерціалізованність взагалі його дій", - обурився Гриценко.

"Данилюк був одним із 7, кого призвали до служби в армії 1 травня, і він спетляв... Є ще багато чинників, які можуть навести люди, що його знають. Що він може нарадити?....." – обурився Гриценко.

Українська правдаpowered by lun.ua