"Стрєлок" визнав, що в Донецьку підтримки мало, й озвучив розцінки

Середа, 9 липня 2014, 09:59

Один із лідерів терористів Ігор Гіркін, він же "Стрєлок" і "Стрєлков", визнав, що Донецьк не готовий воювати з українською армією, із тилом і постачанням у сепаратистів погано.

Про це російський диверсант, який проголосив себе "головнокомандуваче" так званої "ДНР", заявив в ефірі донецького телебачення, повідомляє сайт 62.ua.

За його словами, Донецьк зараз перебуває на "мирному положенні", і його стан можна порівняти з підготовкою до оборони Слов'янська двомісячної давнини.

Також "Стрєлок" сказав, що на даному етапі оборона Донецька пов'язана з великою кількістю жертв серед його бойовиків.

"Ми вживаємо щоденних заходів для того, щоб місто було готове до оборони з погляду фортифікаційної", - заявив Гіркін.

При цьому йому прикро, що городяни живуть мирним життям і не вірять, що "українські каральні підрозділи можуть відкрити масований артилерійський вогонь і авіаційні удари по житлових кварталах".

"Для мільйонного міста ополчення дуже мало", - сказав він, відповідаючи на запитання про кількість сил у прихильників "ДНР", яку Генпрокуратура України визнала терористичною організацією.

"Із тилом у нас усе погано, погано і з постачанням (необхідного)", - визнав Гіркін.

За його словами, йому потрібно 8-10 тисячах людей: "або щоб вони самі прийшли, або щоб були призвані".

Крім того, як повідомляє РІА "Новости", Гіркін заявив, що "ДНР" буде створювати "контрактну армію", її найманцям будуть виплачувати від 5 до 8 тисяч гривень (14,6-23,5 тисячі рублів).

"Хотілося б сказати, що багато хто готовий був би, очевидно, вступити в ополчення, якби була гарантія для родин. Зараз така гарантія буде, починаючи з цього місяця, ополченцям планується виплачувати досить серйозні, ну за місцевими мірками, суми, тобто від п'яти до восьми тисяч гривень", - сказав він.

"Ми плануємо з липня місяця ввести оплату… Тобто ми будемо створювати контрактну армію", - заявив лідер терористів на прізвисько "Стрєлок".

Славянск=Украина у Твіттері також цитує заяву Гіркіна про те, що "ДНР" запровадить "воєнний стан" у районах зосередження української армії, а в Донецьку й підконтрольних регіонах будуть створені "комендатури".

powered by lun.ua