У родинах переселенців з Добасу народилося 114 дітей

П'ятниця, 1 серпня 2014, 19:08

У родинах переселенців із Луганської та Донецької областей народилося 114 дітей.

Про це під час брифінгу в Києві заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

За його словами, лідером народжуваності є Київ: тут у сім’ях зі Сходу народилося 49 немовлят. У Дніпропетровській області у переселенців народилося  24, у Львівській – 13 дітей. Також з початку військового протистояння у Криму у родинах тимчасових переселенців з Автономної Республіки Крим народилось 56 немовлят (22 хлопчики та 34 дівчинки). Зокрема, на Львівщині з’явилися на світ дві двійні.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я, усі породіллі забезпечені безкоштовно всіма необхідними ліками та засобами медичного призначення, а при виписці із пологових будинків немовлят відвідують дільничні педіатри за місцем проживання.

Лисенко нагадав, що тимчасово переміщені особи повинні стати на медичний облік у найближчому закладі охорони здоров’я аби отримувати повноцінну медичну допомогу.

За даними украънськоъ влади, загальна кількість громадян України, які переїхали з району проведення АТО до інших регіонів, складає 62 тис. 394 особи, у тому числі майже 22 тисячі дітей.

За останню добу території, підконтрольні терористам, покинули 2 тисячі 210 осіб, з них 746 дітей. Усього протягом липня згідно із заявками регіональних штабів та транзитних пунктів забезпечено перевезення потягами 2036 осіб, з них 872 дітей, у тому числі за попередню добу – 125 осіб, з них 24 дитини.

Українська правда

powered by lun.ua